Listopad 2010

Stěhuju se :D

11. listopadu 2010 v 14:24 | Chick
Zdravím.. :) z důvodu nedostatku místa na blogu ale i nenastavitelnému designu se stehuju na jiny blog. Abych řekla pravdu už i ta adresa mě štvala :D Design mi krásně zapadl ale nechápu proč mi nešel dát sem. Takže tady je adresa pro nový blog: www.serials-graphics.blog.cz 
Zatím mám asi polovinu menu a par clanku. rubriky už jsou. Prosím affs aby si mě jenom přepsali na tuto stránku :) já vás tam už mám.. ale budu asi ještě obíhat všechny zvlášť.
Blog asi po čase smažu (až budu mít všechny články na novém blogu)
Tak zatím ;)

Problém..

9. listopadu 2010 v 17:51 | Kuře
No.. jde o to že jak jsem tu před chvilkou dávala ty avatary, zjistila sem že už na blogu nemám místo pro obrázky (myslím že jsem překročila limit 400) tak sem si řekla že bych mohla přepsat některé obrázky na nové... a myslela jsem si že když už jsou ty články jednou uložené že se obrázek nemůže přepsat. samozřejmně že jo! :D takže teď mám totální zmatek v avatarech.. změnila jsem docela dost obrázků  tak se prosím návštěvníci nezlobte když bude u nějakého wallu jiný obrázek.. :) navíc nevím jak se obrázky v blogu mažou.. nevíte někdo?

Budu se to snažit dát co nejdřív do pořádku. :)
Vaše Kuře

Avatars 0.2

9. listopadu 2010 v 17:40 | Kuře |  Avatars
Další dávka avatarů.. už si někdy musím udělat pořádek v těch číslech.. xD nevim jestli to je 0.2 nebo 0.3.. no někdy se k tom dostanu :D 

avatar
av2
av3
av4
av5
av6
av7
av8
av9
av10
av12
av12
av13

Signatures 0.1

7. listopadu 2010 v 19:03 | Kuře
Tak. konečně signatury.. :D
Nově tu mám akorát charmed.. momentálně je sleduju na primě cool od první série. 
Ikdyž mám radši buffy, čarodějky taky žeru :D

Signature
Signature
Signature
Signature

BTVS wall

6. listopadu 2010 v 19:44 | Kuře |  Buffy graphics
Omlouvám že jsem tu týden nebyla.. nebyl čas :) jako omluvu přináším celkový wall BTVS a avatárky  Snad se budou líbit... :)
Obrázek s angelem a spikem sem myslim našla na Googlu a autorský podpis nejde vidět (kvůli oříznutí obrázku) tak dávám aspoň avatar. Opravdu mistrovská práce ;)

avatar


Avatary
                                                                   
avatar1
avatar2
avatar3
avatar4
avatar5