Willow Rosenberg

16. září 2010 v 20:52 | Chick |  Postavy/Herci
willow2
willow1


Willow Rosenberg

Willow se narodila v roce1982. Pochazí z židovské rodiny.  rodiče Ira a Sheila Rosenbergovi se o ni moc nezajímají. Na střední byla známá jako "stroskotanec" (osobně tyhle lidi obdivuju) se kterýma se ti "lepší" nebaví. S buffy se spřátelila hned po přijetí do Sunnydale. Je velmi chytrá a rozumí počítačům. 
Od malička byla zamilovaná do Alexe (Xander) jenže ten ji bral jen jako kamarádku, z čehož byla Willow nešťastná. Později se zamilovala do Oze (Oz), vlkodlaka. Později si Xander uvědomil že k Willow cítí něco jiného než je kamarádství. Na chvíli to spolu dali dohromady ale byla to spíše tajná láska.. ale i ta časem vyjde na povrch. Když byl Alex zraněný, a byly sami políbili se jenže v tom tam přiběhla Cordelia i Oz. Oz willow odpustil, ale pak si začal něco z Verucou také vlkodlakem. Oz odjel ze sunnydale a willow se z tohoto vztahu hodně dlouho vzpamatovávala.
Willow se dostala na vysokou školu, rozhodla se tam navštívit místní čarodějnický klub Wicca.
Tam se seznámila s Tarou (Tara). Společně strávili mnoho času čarováním a zamilovali se do sebe. Willow ale začala čím dál více kouzlit a Taře se to nelíbilo. Vše přesáhlo meze když Willow použila kouzlo, aby tara zapoměla na jejich hádku. Tara to zjistila a s Willow se rozešla dokud nepřestane kouzlit. Willow jí dokáže že se bez kouzel obejde a Tara se k ní vrátí. Stráví spolu noc. Druhý den jí však Warren (nevim jak se to pise tak prominte) trefi kulkou přes okno. Tara na místě umírá a ve Willow se zvedne vlna temné magie. Snaží se Taru oživit ale už nemuže (už oživila buffy). Willow zničí skoro celé město. Chystá se zničit svět, v tom ji však zabrání Alex. Willow odjíždí s Gilesem do Anglie učit se se ovládat. V posledním dílu (chosen) zrušila pomocí dobré magie řád: jedna přemožitelka zemře a další bude povolaná .. ale  že všechny potenciální přemožitelky se stanou skutečnými. Při tomto kouzle se v ní probudila čistá bílá magie. Našla si také novou přítelkyni Kennedy. Podle posledních informací bydlí Willow s Kennedy v Brazílii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama