Září 2010

Pár Avatarů

28. září 2010 v 19:23 | Chick |  Buffy graphics
Pár avatárků.. pro radost xD má práce tak prosím nekopčit (a kdyžtak se zdrojem)
                                                                                                                   
will
oz
spuffy avatar
spike
spuffy

BTVS - Final hour

25. září 2010 v 11:20 | Chick
Moje první video.. xD

Buffy & Spike

25. září 2010 v 10:24 | Chick |  Buffy graphics
buffy spike
spuffy

Willow Rosenberg

16. září 2010 v 20:52 | Chick |  Postavy/Herci
willow2
willow1


Willow Rosenberg

Willow se narodila v roce1982. Pochazí z židovské rodiny.  rodiče Ira a Sheila Rosenbergovi se o ni moc nezajímají. Na střední byla známá jako "stroskotanec" (osobně tyhle lidi obdivuju) se kterýma se ti "lepší" nebaví. S buffy se spřátelila hned po přijetí do Sunnydale. Je velmi chytrá a rozumí počítačům. 
Od malička byla zamilovaná do Alexe (Xander) jenže ten ji bral jen jako kamarádku, z čehož byla Willow nešťastná. Později se zamilovala do Oze (Oz), vlkodlaka. Později si Xander uvědomil že k Willow cítí něco jiného než je kamarádství. Na chvíli to spolu dali dohromady ale byla to spíše tajná láska.. ale i ta časem vyjde na povrch. Když byl Alex zraněný, a byly sami políbili se jenže v tom tam přiběhla Cordelia i Oz. Oz willow odpustil, ale pak si začal něco z Verucou také vlkodlakem. Oz odjel ze sunnydale a willow se z tohoto vztahu hodně dlouho vzpamatovávala.
Willow se dostala na vysokou školu, rozhodla se tam navštívit místní čarodějnický klub Wicca.
Tam se seznámila s Tarou (Tara). Společně strávili mnoho času čarováním a zamilovali se do sebe. Willow ale začala čím dál více kouzlit a Taře se to nelíbilo. Vše přesáhlo meze když Willow použila kouzlo, aby tara zapoměla na jejich hádku. Tara to zjistila a s Willow se rozešla dokud nepřestane kouzlit. Willow jí dokáže že se bez kouzel obejde a Tara se k ní vrátí. Stráví spolu noc. Druhý den jí však Warren (nevim jak se to pise tak prominte) trefi kulkou přes okno. Tara na místě umírá a ve Willow se zvedne vlna temné magie. Snaží se Taru oživit ale už nemuže (už oživila buffy). Willow zničí skoro celé město. Chystá se zničit svět, v tom ji však zabrání Alex. Willow odjíždí s Gilesem do Anglie učit se se ovládat. V posledním dílu (chosen) zrušila pomocí dobré magie řád: jedna přemožitelka zemře a další bude povolaná .. ale  že všechny potenciální přemožitelky se stanou skutečnými. Při tomto kouzle se v ní probudila čistá bílá magie. Našla si také novou přítelkyni Kennedy. Podle posledních informací bydlí Willow s Kennedy v Brazílii.

Buffy Summers

16. září 2010 v 20:04 | Chick |  Postavy/Herci
buffy2 (1)
buffy2Buffy Anne Summers

Buffy se narodila v lednu roku 1981. Nastoupila na střední školu Hemery high v Los Angeles.
Kde byla velmi populární. v roce 1996 byla promovaná na školní princeznu a slavnostní královnu.
Buffy byla existencí upírů velmi vyděšená a tak se se vším svěřila rodičům. Ti ji raději poslali na kliniku pro duševně nemocné. Po několika týdnech ji propustily. (zkráceně) Buffy s se svou matkou Joice přestěhuje do sunnydale kde Buffy pozná nejlepší kamarádku Willow (Willow Rosenberg) a kamaráda Xandra (Alex Harris). Všichni tři se "spolčí" proti zlým silám. Přestože Pekelná brána leží hned pod střední školou... Abych to zkrátila. Buffy potká (myslím že první upír kterého viděla) upíra Angela (Angel) do ktereho se zamiluje. Kde je dobro je i zlo.. Angel odejde po boji se staroustou Wilkinsem do Los Angeles. (promiňte to zdržení u Angela :D) Nicméně Buffy odhalí tzv. Iniciativu kde "pracuje" její přítel Riley. Bohužel jim to také nevyjde a Riley odjíždí. Buffy vezme práci servírky, a začne si se Spikem. Asi po roce se vrátí Riley se svou budoucí ženou a žádá Buffy o pomoc. Buffy mu pomůže zabít (ikdyž ho zabít nechtěl) jednoho démona a zase odlétá pryč. Ještě v tom díle udělá mezi Spikem a jí konec. Začne se víc soustřeďovat zpátky na pekelnou bránu dokud nepřijde další zlo.. Spike dostane duši a Buffy mu bude víc věřit.. Společně se celá parta xD postaví "Prvnímu"..
Konec z twilight

12. září 2010 v 11:44 | Chick
Ahojky lidi, oficiálně ohlašuju že můj blog už není o twilight. Píšu to sem protože už se začínali ptát Sbénka a tak kdo chcete smažte si mě (nevadí mi to chápu že hledáte blogy které se zaobírají twilight :) nicméně až bude v kinech breaking dawn tak se určitě zase začnu asi trochu kroužit kolem tohoto filmu ale jinak grafika..grafika grafika xD 

Animals

8. září 2010 v 17:00 | Chick |  Wallpapers
Wall na téma Animals..  Konečně sem objevila vzorek pruhy..
jako vždycky bych ocenila komentíky xD
Animals